www.kanov.cz | VOLNÉ PROSTORY
22384
page-template-default,page,page-id-22384,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 

VOLNÉ PROSTORY

Pronájem konferenční místnosti Karlovy Vary

V areálu Podnikatelského inkubátoru KANOV Karlovy Vary nabízíme pronájem plně vybavené konferenční místnosti pro pořádání akcí nejrůznějšího charakteru. Vhodné pro pořádání školení, přednášek, workshopů, formální i neformální setkání většího kolektivu, firemní oslavy… Více informací zde…

Pronájem velké konferenční místnosti Cheb

V areálu Podnikatelského inkubátoru KANOV Cheb nabízíme pronájem plně vybavené konferenční místnosti pro pořádání akcí nejrůznějšího charakteru. Vhodné pro pořádání školení, přednášek, workshopů, formální i neformální setkání většího kolektivu, firemní oslavy. Místnost je vybavena audiotechnikou, projektorem, ledničkou. Kapacitu má až 50 míst s možností rozšíření o sedací pytle. Nabízíme také možnost cateringu. Cena je 2000 Kč bez DPH.

zasedaci mistnost

Pronájem malé konferenční místnosti /co-workingové kanceláře Cheb

V areálu Podnikatelského inkubátoru KANOV Cheb nabízíme pronájem plně vybavené malé konferenční místnosti pro pořádání akcí nejrůznějšího charakteru. Vhodné pro pořádání menších akcí i rodinných. Tato místnost zároveň slouží jako co-workingové centrum. Cena konferenčky je 2000 Kč bez DPH. Cena za místo v co-workingové kanceláři je již od 200 Kč /den, dle dohodnutých podmínek.

co-working Cheb

Pronájem kanceláří a nebytových prostorů v PI KANOV CHEB

V Chebu nabízíme kanceláře čtyř velikostí od 17 – 55 m². Tyto prostory mohou sloužit také jako laboratoře. Při pronájmu 3 a více kanceláří nabízíme po dobu jednoho roku 50 % slevu z nájemného. Cena nájmu je již od 150 Kč/m². Mohlo by vás také zajímat, že máme až do roku 2025 velmi výhodně zafixované ceny energií.

 

Dále máme volný jeden nebytový prostor o velikosti 50 m² v přízemí budovy s možností rozšíření o terasu, který by mohl sloužit třeba jako snack bar.

Více informací
pi kanov cheb kancelar
kancelare-KanovCheb

Sjednejte si osobní prohlídku a my Vám rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy!

Čeština‎EnglishDeutsch