Pronájem kanceláří, skladové a výrobní haly v Karlových Varech​

Moderní kancelářské, skladové a výrobní prostory o celkové rozloze 2 236 m2 nabízíme k pronájmu v našem areálu PI Kanov Karlovy Vary. Možnost rozdělit i pro dva nájemníky Trakt I. o výměře 705 m2 (skladová hala a kanceláře) a Trakt II. o výměře 1531 m2 (skladová a výrobní hala a kanceláře).
Napište si pro více informací info@kanov.cz.


Pronájem konferenční místnosti Karlovy Vary

V areálu Podnikatelského inkubátoru KANOV Karlovy Vary nabízíme pronájem plně vybavené konferenční místnosti pro pořádání akcí nejrůznějšího charakteru. Vhodné pro pořádání školení, přednášek, workshopů, formální i neformální setkání většího kolektivu, firemní oslavy – více informací zde


Pronájem velké konferenční místnosti Cheb

V areálu Podnikatelského inkubátoru KANOV Cheb nabízíme pronájem plně vybavené konferenční místnosti pro pořádání akcí nejrůznějšího charakteru. Vhodné pro pořádání školení, přednášek, workshopů, formálních i neformálních setkání většího kolektivu, firemních oslav. Místnost je vybavena audiotechnikou, projektorem, ledničkou. Kapacitu má až 50 míst s možností rozšíření o sedací pytle. Nabízíme také možnost cateringu. Cena je 3.500,- Kč bez DPH.


Pronájem malé konferenční místnosti /co-workingové kanceláře Cheb

V areálu Podnikatelského inkubátoru KANOV Cheb nabízíme pronájem plně vybavené malé konferenční místnosti pro pořádání akcí nejrůznějšího charakteru. Vhodné pro pořádání menších akcí i rodinných sešlostí a oslav. Tato místnost zároveň slouží jako co-workingové centrum. Cena prostoru činí 2.400,- Kč bez DPH/den. Cena za místo v co-workingové kanceláři je již od 350 Kč /den/osoba, dle dohodnutých podmínek. O více informací si pište na recepce-cheb@kanov.cz


Pronájem kanceláří a nebytových prostorů v PI KANOV CHEB

V PI Cheb nabízíme kancelářské prostory v rozmezí od 17 – 55 m². Ve druhém a třetím NP jsou k dispozici též prostory pro zřízení laboratoří. Cena nájmu je již od 190 Kč/m². Mohlo by vás také zajímat, že máme až do roku 2025 velmi výhodně zafixované ceny energií.
O více informací si pište na e-mail: nell.fantysova@kanov.cz
Dále máme volný jeden nebytový prostor o velikosti 60 m² v přízemí budovy s možností rozšíření o terasu, který by mohl sloužit třeba jako snack bar.


Sjednejte si osobní prohlídku a my Vám rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy!