Podporujeme začínající podnikatele…​

PI KANOV podporuje fyzické i právnické osoby, především začínající podnikatele, inovativní firmy a podnikatele s inovativním potenciálem. Mezi inkubovanými firmami jsou zastoupeny všechny tyto kategorie, jako například společnost Mudicon s.r.o., která vznikla nově v roce 2016, nebo Einhell-UNICORE s.r.o., kde byly v průběhu let 2015 a 2016 aplikovány do praxe rozsáhlé procesní inovace celého servisního oddělení, jejichž hlavním cílem bylo zefektivnění a transparentnost veškerých procesů.

BRAUN KABEL s.r.o.
Společnost BRAUN KABEL s.r.o. má vlastní projektovou kancelář, která se zabývá vývojem, inovací a optimalizací produktů. BRAUN KABEL s.r.o. se zabývá výrobou a montáží elektrických svazků především pro automobilový průmysl a pro oblast zdravotnictví – jako komponenty do zdravotních přístrojů a zařízení. Řadí se tak mezi významné výrobce v high-tech a medium high-tech sektoru , tedy do odvětví zpracovatelského průmyslu s vysokou a středně vysokou technologickou náročností.
Einhell-UNICORE s.r.o.
Einhell-UNICORE s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem elektrického ručního nářadí, stacionárních strojů a zahradní techniky. Své produkty neustále vyvíjí a navrhuje nová konstrukční řešení jak stávajících, tak i nových výrobků. Klade důraz také na pokrok v procesním řízení a inovace pracovních postupů, v letech 2015 a 2016 prošla významnou reorganizací spočívající v přípravě rozsáhlých procesních inovací především servisního oddělení a jejich uvedení do každodenní praxe.
Jaeger Modulbau CZ s.r.o.
Jaeger Modulbau CZ s.r.o. se zabývá stavební činností, montáží modulových stavebních systémů na zakázku. Zavádí inovace výrobních procesů a optimalizuje výrobu. Jedná se o výrobní českou pobočku firem se zahraniční účastí ve Švýcarsku a v Německu, které zajišťují odpovídající bonitu, odbyt, projektovou dokumentaci a jakost kvality.
Metrostav a.s.
Vysoce inovativní firma v oblasti stavebnictví. V PI KANOV sídlí její 7. divize pro Karlovarský kraj.
Mudicon s.r.o.
Firma Mudicon s.r.o. je nově vzniklá společnost založená v roce 2016, nabízející kompletní realizace staveb.
APLACO a.s.
Veškeré aktivity naší kanceláře se soustředí na to nejdůležitější, přání našich klientů. S ohledem na jejich požadavky vytváříme budovy dokonalé v každém detailu. Poskytujeme kompletní inženýring od návrhu až po realizaci.
ABRASMONT, s.r.o
Má v Karlových Varech německého manažera, který udržuje obchodní kontakty a řídí pracovní sílu nutnou pro subdodavatelské projekty, včetně případného organizování pracovních cest a ubytování. Doposud naše společnost zhotovovala projekty jako je výroba a montáž spalovny, výfukových systémů, sil a skladovacích zásobníků, výroba v automobilovém průmyslu, montáž bytových jednotek, klimatizací, železářské práce, výstavba a zpracování ocelových, železných a hliníkových konstrukcí.
PT SOLUTIONS WORLDWIDE spol. s.r.o.
PTSW poskytuje automatizační řešení navržená a vyvinutá pro průmyslový sektor, zejména hutní průmysl. Využívá při tom více než 20 let zkušeností odborníků a znalostí procesů v kombinaci s nejnovější automatizační technologií. Tyto automatizační řešení provozované v reálném čase, nejmodernější ve svém oboru, vám pomohou vyhovět procesním a obchodním požadavkům. Kompletní služby zahrnují vše potřebné, včetně návrhu procesu, základního a detailního inženýringu, integrace aplikací, rozsáhlého školení, uvedení do provozu a podpory po uvedení do provozu.
KARP p. o.
Karlovarská agentura rozvoje podnikání (KARP), příspěvková organizace Karlovarského kraje, která vznikla v roce 2009 za účelem zajištění koordinace aktivit v oblasti rozvoje podnikání v kraji. KARP jako jediná agentura v Karlovarském kraji podporuje a realizuje aktivity, jejichž cílem je podpora místního potenciálu za použití zavádění inovací, nových forem spolupráce, podpory vzdělávání a podpory budování lepších podmínek podnikatelského prostředí. Podporujeme spolupráci regionálních uskupení, rozvojové snahy měst, obcí a kraje.