www.kanov.cz | O NÁS
19173
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19173,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,menu-animation-underline,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 

O NÁS

Podnikatelský inkubátor KANOV Karlovy Vary

Podnikatelský inkubátor KANOV Karlovy Vary zahájil provoz v lednu 2015 s hlavním cílem vybudovat inovační infrastrukturu a prostředí pro podporu inovativního podnikání v Karlovarském kraji. Dalším cílem projektu je zvýšení podpory STARTUP firem a zintenzivnění spolupráce sféry vědy a výzkumu a soukromého sektoru, a to především vybavením části prostor hlavní administrativní budovy podnikatelského inkubátoru jako „líheň podnikatelů“. Záměrem je usnadnit začínajícím podnikatelům realizaci jejich záměrů tím, že jim jsou za zvýhodněné ceny poskytnuta plně vybavená pracoviště se všemi souvisejícími službami včetně poradenství v různých oblastech a oni se tak mohou naplno věnovat rozvoji svého podnikatelského záměru.

PI KANOV úzce spolupracuje s místními institucemi a školami. Je zde vybudováno Kontaktní místo Karlovarské agentury rozvoje podnikání, p.o. (KARP) a Krajské hospodářské komory Karlovarského kraje (KHK KK), s cílem zprostředkovávat spolupráci mezi vysokými a středními školami, výzkumnými organizacemi a podnikatelskými subjekty Karlovarského kraje, mj. zasídlenými v našem PI.

Aktuálně je v provozu administrativní budova s poloprovozní halou o celkové užitné ploše 4 000 m² včetně parkovací plochy s dostatečnou kapacitou i pro další plánované výstavby. První etapa výstavby byla realizována v rámci OPPI, programu Prosperita.

Koncem srpna 2017 byl v rámci OPPIK, programu Služby infrastruktury dokončen projekt rozšíření PI KANOV o 2. etapu výstavby zkolaudováním nové provozní haly s kancelářskými prostory o ploše přes 2 000 m² a v následujících letech je připravována výstavba třetí etapy.