www.kanov.cz | INKUBOVANÉ FIRMY
21346
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21346,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 

INKUBOVANÉ FIRMY

Podporujeme začínající podnikatele ...

PI KANOV podporuje fyzické i právnické osoby, především začínající podnikatele, inovativní firmy a podnikatele s inovativním potenciálem. Mezi inkubovanými firmami jsou zastoupeny všechny tyto kategorie, jako například společnost Mudicon s.r.o., která vznikla nově v roce 2016, nebo Einhell-UNICORE s.r.o., kde byly v průběhu let 2015 a 2016 aplikovány do praxe rozsáhlé procesní inovace celého servisního oddělení, jejichž hlavním cílem bylo zefektivnění a transparentnost veškerých procesů.

BRAUN KABEL s.r.o.

Společnost BRAUN KABEL s.r.o. má vlastní projektovou kancelář, která se zabývá vývojem, inovací a optimalizací produktů. BRAUN KABEL s.r.o. se zabývá výrobou a montáží elektrických svazků především pro automobilový průmysl a pro oblast zdravotnictví – jako komponenty do zdravotních přístrojů a zařízení. Řadí se tak mezi významné výrobce v high-tech a medium high-tech sektoru , tedy do odvětví zpracovatelského průmyslu s vysokou a středně vysokou technologickou náročností.

Einhell-UNICORE s.r.o.

Einhell-UNICORE s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem elektrického ručního nářadí, stacionárních strojů a zahradní techniky. Své produkty neustále vyvíjí a navrhuje nová konstrukční řešení jak stávajících, tak i nových výrobků. Klade důraz také na pokrok v procesním řízení a inovace pracovních postupů, v letech 2015 a 2016 prošla významnou reorganizací spočívající v přípravě rozsáhlých procesních inovací především servisního oddělení a jejich uvedení do každodenní praxe.

Empower modular k.s.

Empower modular k.s. se zabývá stavební činností, montáží modulových stavebních systémů na zakázku. Zavádí inovace výrobních procesů a optimalizuje výrobu. Jedná se o výrobní českou pobočku firem se zahraniční účastí ve Švýcarsku a v Německu, které zajišťují odpovídající bonitu, odbyt, projektovou dokumentaci a jakost kvality.

Profi škola ČR s.r.o.

Společnost Profi škola ČR s.r.o. nabízí v současné době velmi vyhledávané poradenství v oblasti dotací, a to především školám a obcím včetně komplexní realizace projektů.

Metrostav a.s.

Vysoce inovativní firma v oblasti stavebnictví. V PI KANOV sídlí její 7. divize pro Karlovarský kraj.

Mudicon s.r.o.

Firma Mudicon s.r.o. je nově vzniklá společnost založená v roce 2016, nabízející kompletní realizace staveb.

X